Sağlıklı Zayıflama

Sağlıklı zayıflama,besin değeri yüksek gıdalardan oluşan bir beslenme programı kullanarak yediklerinizden aldıgınız kalorinin gün boyu harcanan kaloriden az olmasını sağlayarak vücttaki fazla yağın azaltılmasına yönelik yapılan beslenme ile kişinin ideal kilosuna inmesini sağlamaktadır.

Doğru beslenme ve sağlıklı beslenme aslında birbirine oldukca yakın iki kavramdır.Vücudunuz için  gerekli besin öğlerini(Protein,yağ,karbonhidrat) ile birlikte mineral ve vitaminleri tam olarak aldığınız bir beslenme programı ile zayıflayıp ideal kilonuza inmek mümkündür.

Sağlıklı zayıflama temel olarak size kilo aldıran beslenme alışkanlığınızı bırakarak aynı doğru beslenmede olduğu gibi besin değeri yüksek fakat kalorisi az gıdaların daha çok tüketilmesiyle ideal kilonuza erişmenize olanak sağlayan bir zayıflama yöntemidir.

Bizde sizin günlük beslenme alışkanlığınızı değiştirerek kalorsi düşük fakat besin değerleri olarak yüksek gıdalarla öğün sayılarınızı arttırak dengeli bir beslenme biçimiyle sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza erişmeniz için kişiye özel diyet programları ile zayıflatıyoruz.

 


Konu hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyenimizle iletişim kurunuz..